Registrace

Zahradníci Ekozahrady Raková děkují Všem, co se zapojili do programu KPZ pro sezónu 2019. Letošní rok je nyní plně obsazen.

Pokud máte zájem o odběr zeleniny v příštím roce, zaregistrujte se vyplněním formuláře níže. Všem registrovaným uživatelům dáme vědět jako prvním, jakmile bude možné se do programu zapojit.

Chceš kvalitní zeleninu z místa, které je za humny a od farmáře, kterého znáš?

Staň se podílníkem v naší KPZ!

Co  podílem získáš?

  • Kvalitní lokální zeleninu – Od května do listopadu ti každý týden nebo jednou za čtrnáct dní, podle toho jak si vybereš, připravíme tašku se zeleninou z naší zahrady o váze 4 – 6 kg. Taška bude k vyzvednutí u nás na zahradě nebo v Café Restaurant Kačaba v Plzni v předem domluvený čas.
  • Můžeš ovlivnit, kterou zeleninu budeme na zahradě pěstovat, a když budeš chtít, na pěstování se i osobně podílet.
  • Budeš mít příležitost potkávat se s podobně naladěnými lidmi a účastnit se akcí pořádaných na zahradě.
  • Pomůžeš ke smysluplné práci lidem se zdravotním znevýhodněním, podpoříš láskyplnou péči o půdu a krajinu a přispěješ k omezení obalů při produkci potravin.

Cena podílu je 7 680 Kč (týdenní odběr) / 3 840 Kč (odběr jednou za dva týdny) za celou sezonu. Podíl se platí předem celý nebo dvěma splátkami.

Více informací k naší KPZ najdeš v obchodních podmínkách.


Přihlašovací údaje

Osobní a kontaktní údaje


KONTAKT
MOŽNOSTI TU JSOU O.P.S.
Prokopova 17, 301 00 Plzeň
adresa zahrady: Raková 26, 337 01 Rokycany
e-mail: kpz@moznostitujsou.cz
tel: 734 760 846

Obecně prospěšná společnost Možnosti tu jsou podporuje vytváření nových pracovních míst, zaměstnává lidi se zdravotním znevýhodněním a připravuje je na otevřený trh práce. Je dceřinou společností Diakonie Západ.