Seznamte se s vítězi!

Strašlivý bochník a zahradnická polévka, to jsou vítězové našeho letošního polévkového klání. Taky vám zachutnaly? Tak si je uvařte doma podle receptů jejich autorů!

STRAŠLIVÝ BOCHNÍK do soutěže upekli Hercigovi ze Strašic. Byl opravdu luxusní a zvítězil s velikým náskokem. Recept nám paní Tereza připravila i s odborným technologickým výkladem. Nenechte se odradit jeho délkou, není nutné vždycky spěchat 🙂
Recept na strašlivý bochník

ZAHRADNICKOU POLÉVKU pro vás uvařily Irenka s Mirkou z Ekozahrady Raková za vydatného povzbuzování a ochutnávání ostatních zahradníků, kteří pomáhali také se sklizní zeleniny.

Ingredience: mrkev, celer, kořenová petržel, jarní cibulka, bio zeleninový bujón, zelené fazolky, česnek, pórek, máslo, sůl, pepř, vločky, bylinky na ozdobení.

Postup: Zeleninu mimo fazolek, česneku, pórku a cibulky restujte na másle, na posledních pár minut přidejte i zbylou zeleninu. Zalijte vodou, přidejte bujón, dle chuti osolte a opepřete, povařte. Nakonec přidejte předem namočené a propláchnuté ovesné vločky, pažitku a kudrnku.


KONTAKT
MOŽNOSTI TU JSOU O.P.S.
Prokopova 17, 301 00 Plzeň
adresa zahrady: Raková 26, 337 01 Rokycany
e-mail: kpz@moznostitujsou.cz
tel: 734 760 846

Obecně prospěšná společnost Možnosti tu jsou podporuje vytváření nových pracovních míst, zaměstnává lidi se zdravotním znevýhodněním a připravuje je na otevřený trh práce. Je dceřinou společností Diakonie Západ.