Registrace

Chceš být součástí toho, co děláme?

Staň se podílníkem v naší KPZ!

Zakoupením podílu přispěješ na náš provoz.

  • Dáš možnost lidem se zdravotním znevýhodněním uplatnit se na trhu práce. 
  • Podpoříš místního zemědělce, který se zodpovědně stará o půdu a pěstuje zeleninu ekologickým způsobem.
  • Získáš podíl z úrody organické sezónní zeleniny, kterou vypěstujeme.

A jakou zeleninu pěstujeme? V průběhu sezóny se můžeš těšit třeba na ředkvičky, salát, jarní cibulku, kedluben, asijskou listovou zeleninu, hrášek, mrkev, špenát, rajčata, papriky, chilli papričky, okurky, mangold, cukety, patison, řepu, ředkev, brambory, cibuli, česnek, celer, kořenovou petržel, pastiňák, fazolkové lusky, kadeřávek, hlávkovou kapustu, zelí, dýně, pórek, nejrůznější bylinky a další druhy zeleniny…

Více informací k naší KPZ najdeš v obchodních podmínkách.
Máš otázku? Kontaktuj kpz@moznostitujsou.cz nebo zavolej na 731 467 487.

Řepu na to!

Kapacita pro sezónu 2022 je již plně obsazena. Můžete se ale zaregistrovat skrze formulář níže. Pokud se nějaké místo uvolní, dáme Vám vědět.
Navíc budete již v našem pořadníku pro následující sezónu ;).

Máte zájem o naši zeleninu? Zaregistrujte se pro možnost odebrat od nás jednorázový podíl zeleniny, tzv. Opuštěnou bedýnku.
V případě přebytků nabízíme jednorázový odběr “Opuštěné bedýnky”. Obsah Opuštěné bedýnky je stejný jako obsah podílu v daný týden. Pro bedýnku si přijdete na odběrné místo dle Vaší preference. Minimální poplatek za bedýnku je 350 Kč a je potřeba jej uhradit před převzetím bedýnky. Můžete nám poslat ale i vyšší částku. Peníze využijeme na podporu zaměstnávání lidí se zdravotním postižením.


Přihlašovací údaje

Osobní a kontaktní údaje